Prowadzeni przez Ducha

Autor: Rufus Pereira

Prowadzeni przez Ducha, Rufus Pereira, 5.96

Ksiądz Rufus Pereira jest egzorcystą z Bombaju w Indiach Swoją działalność prowadzi na całym świecie, wygłaszając konferencje, publikując artykuły i książki z dziedziny duchowości i walki duchowej. Jest animatorem ruchu angażującego ludzi świeckich w posługę uzdrawiania i uwalniania. W 1994 roku został wybrany wiceprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W roku 1995 zainicjował działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Posługi Uwalniania. Od 1997 roku jest członkiem międzynarodowej Katolickiej Charyzmatycznej Rady Odnowy, jako następca ojca Emiliena Tardifa.Cieszę się z publikacji tej książki i polecam ją wszystkim tym, którzy poszukują pomocy w pogłębieniu osobistej więzi z Bogiem, a także tym, których Chrystus pobudza do podejmowania posługi miłosierdzia we wspólnocie poprzez różne formy modlitwy wstawienniczej.ks. Wojciech Nowacki Przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym

Opis z okładki dodał użytkownik Paulina Bączek

więcej informacji o tej książce

szukaj książek o podobnej tematyce

Zobacz powiązane kategorie:

Statystyki

• Prowadzeni przez Ducha jest na 2387 miejscu (na 6693 książek) w kategorii religia
• (wyprzedza ją Jak odpowiadać na zło?)
• książkę oceniło 37 osób
• przeczytało 51, dodało do ulubionych 37
• ponad 37 często do niej wraca
• obecnie czyta ją 1 osoba
0 zamierza przeczytać.

Jak oceniali książkę nasi użytkownicy?

• średnia ocena: 5.96 na 10
• w sumie oceniło 38
oceny
• opinia czytelników: można przeczytać

Kto czyta, kto zamierza przeczytac Prowadzeni przez Ducha?

Encyklopedia autorów

Gaddis William Thomas, 1922-98 amerykański pisarz autor monumentalnych powieści porównywanych z dokonaniami J. Joyce'a; debiutował głośną powieścią The Recognitions (1955), w której ukazał duchowe bankructwo współcz. Ameryki; po 20 latach milczenia opublikował powieść JR (1975) - celną krytykę świata biznesu, a potem A Frolic of His Own (1984); styl G. charakteryzują chaotyczne, fragmentaryczne dialogi i monologi, przeskoki w obrębie czasu i miejsca akcji, ograniczenie zewnętrznej zdarzenio-wości i interpunkcji, a także aluzyjność i czarny humor; ponadto powieść Ciesielski gotyk (1985, wyd. polski 1991); twórczość G. wywarła wpływ na prozę T. Pynchona.

Encyklopedia literatury

BULLA Z R. 1136 bulla protekcyjna papieża Innocentego II, zatwierdzająca posiadłości arcybiskupstwa gnieźnieńskiego. W tekście łac. znajduje się 410 nazw pol., miejscowych i osobowych. B. jest najstarszym pol. zabytkiem językowym; nazwana została przez A. Brucknera "złotą bullą języka polskiego". Rkps (prawdop. kopia) oraz odpis - w archiwum kapituły w Gnieźnie.