Jak łączyć różne pokarmy

Książka proponuje oparty na metodzie doktora Haya sposób odżywiania, który polega na dobieraniu składników pożywienia w taki sposób, aby nieobciążać niepotrzebnie układu pokarmowego. Autorka proponuje całodzienne zestawy żywieniowe na cztery tygodnie - wraz z przepisami. Informuje także jak oczyścić organizm z substancji toksycznych

Opis z okładki dodał użytkownik Stanisław Kołtunik

więcej informacji o tej książce

szukaj książek o podobnej tematyce

Zobacz powiązane kategorie:

Statystyki

• Jak łączyć różne pokarmy jest na 770 miejscu (na 2006 książek) w kategorii pozostałe
• (wyprzedza ją Wszystko o bólu - tom 2)
• książkę oceniło 167 osób
• przeczytało 234, dodało do ulubionych 167
• ponad 167 często do niej wraca
• obecnie czyta ją 0 osób
0 zamierza przeczytać.

Jak oceniali książkę nasi użytkownicy?

• średnia ocena: 5.77 na 10
• w sumie oceniło 170
oceny
• opinia czytelników: można przeczytać

Kto czyta, kto zamierza przeczytac Jak łączyć różne pokarmy?

Encyklopedia autorów

Dmochowski Franciszek Salezy 1801-1871 krytyk literacki, pisarz, tłumacz, wydawca Syn Franciszka Ksawerego. Wydawca i redaktor wielu pism literackich i politycznych, m.in. Biblioteki Polskiej", "Muzeum Domowego", "Niepodległości". Jako rzecznik klasyków warszawskich był przeciwnikiem literatury romantycznej, z niechęcią wypowiedział się o nowej literaturze w Uwagach nad teraźniejszym stanem... poezji polskiej, a także w recenzjach zamieszczanych na łamach "Biblioteki Polskiej" (1825), m.in. Marii A. Malczewskiego, w której widział jedynie nieudaną próbę naśladownictwa G.G. Byrona, którego twórczości nie cenił i nie rozumiał, a także Sonetów krymskich A. Mickiewicza (1825--29), Zamku kaniowskiego S. Goszczyńskiego. Był gorącym wielbicielem twórczości Waltera Scotta i jemu to w dużej mierze polscy czytelnicy zawdzięczają zapoznanie się z jego utworami, głównie z powieściami. Był pierwszym tłumaczem utworów H. Balzaca, wydawcą tanich serii przekładów W. Scotta i H. Balzaca, a także utworów ojca i F. Zabłockiego. Pisał wspomnienia Wspomnienia od 1806do 1830 roku (1858), wiersze, utwory satyryczne, popularne kompilacje satyryczne.

Encyklopedia literatury

GOŚCINIEC abo Krótkie opisanie Warszawy z okolicznościami jej, dla kompaniej dworskiej... wydany poemat A. Jarzęb- skiego, wyd. w Warszawie 1643. Pierwszy obszerny przewodnik po Warszawie, typ dawnego itinerariusza, łączy informację przewodnikową z anegdotą i satyrą. W początkowej partii G. narrator oprowadza po mieście chłopa, który wdaje się w spory z warsz. rzemieślnikami i kupcami. Na trasie wędrówki (w dalszej jej części chłop znika) znalazły się, opisane szczegółowo od strony architektonicznej, stołeczne pałace, dwory, kościoły, ulice i podmiejskie perspektywy, nast. - przy opisie zamku - także wzmianki o sposobie gry, scenografii, technice teatru królewskiego, Utwór złożony jest 8-zgłoskowcem, rymem gram. aabb. Przeróbkę prozaiczną pt. Opisanie Warsza wy, jaką była w roku 1643, wyd. J.U. Niemcewicz 1820 w t. 3 Zbioru pamiętników historycznych o dawnej Polszczę.