Język angielski, New Bingo! Plus 1A/1B - podręcznik, klasa 1, szkoła podstawowa

Podręcznik New Bingo! Plus 1 to pierwsza z trzech części serii publikacji do nauki języka angielskiego w klasach I-III szkoły podstawowej. Podręcznik podzielony jest na część A i część B, i zawiera: - 10 rozdziałów (po 5 w każdej części) - 4 lekcje w każdym rozdziale oraz lekcję 5 - sekcję powtórzeniową Już umiem - naklejki i gry - słowniczek 2 płyty CD audio z materiałem lekcyjnym. Podręcznik New Bingo! PLUS 1 to: - odświeżona, uaktualniona i bardziej urozmaicona szata graficzna - 2 płyty audio z materiałem lekcyjnym dołączone do każdego egzemplarza - aktywne metody nauczania, pozwalające na przyswojenie wiedzy poprzez różnorodne gry i zabawy połączone z ruchem (wykorzystanie TPR) - piosenki i rapy w ciekawych aranżacjach muzycznych, łatwo wpadające w ucho i tym samym łatwiejsze do zapamiętania - historyjki i zabawy dydaktyczne, uatrakcyjniające materiał i wzmacniające pozytywne nastawienie dzieci do nauki - łatwy i przejrzysty układ podręcznika oraz stała i logiczna struktura lekcji umożliwiająca rozwijanie nawyków samokształceniowych i wdrażająca uczniów do samodzielnej pracy nad językiem - różnorodne ćwiczenia pomagające uczniom w przygotowaniach do egzaminów Cambridge Young Learners - regularne lekcje powtórzeniowe (sekcje Już umiem) kształtujące u dzieci świadomość zdobytych umiejętności językowych

Opis z okładki dodał użytkownik Bernadetta Kubik

więcej informacji o tej książce

szukaj książek o podobnej tematyce

Zobacz powiązane kategorie:

Nasi użytkownicy polecają podobnie piszących autorów:

Statystyki

• Język angielski, New Bingo! Plus 1A/1B - podręcznik, klasa 1, szkoła podstawowa jest na 7390 miejscu (na 16265 książek) w kategorii nauka (szkolnictwo) języki obce (nauka języków)
• (wyprzedza ją Logo na lekcjach matematyki w szkole podstawowej)
• książkę oceniło 53 osób
• przeczytało 73, dodało do ulubionych 53
• ponad 53 często do niej wraca
• obecnie czyta ją 0 osób
0 zamierza przeczytać.

Jak oceniali książkę nasi użytkownicy?

• średnia ocena: 5.47 na 10
• w sumie oceniło 54
oceny
• opinia czytelników: można przeczytać

Kto czyta, kto zamierza przeczytac Język angielski, New Bingo! Plus 1A/1B - podręcznik, klasa 1, szkoła podstawowa?

Encyklopedia autorów

Tkaczyszyn-Dycki Eugeniusz urodzony 1962 poeta Urodził się w Wólce Krowickiej koło Lubaczowa w rodzinie polsko-ukraińskiej. Absolwent polonistyki na UMCS. Drukował w "Kresach", "Odrze", "Twórczości", "Res Publice". Laureat kilku nagród literackich, między innymi im. K. Iłłakowi-czówny (1990) i B. Sadowskiej (1995). Nawiązując do tradycji barokowej, poeta ten buduje niezwykłą i wyrafinowaną poezję obsesji śmierci, rozkładu i rozpadu człowieka końca XX w. Powracające tematy choroby psychicznej i konania matki oraz umierania przyjaciół budują duszną i ponurą atmosferę zagłady. Opublikował tomy wierszy: Nenia i inne wiersze (1990), Peregrynarz (1992), Młodzieniec o wzorowych obyczajach (1994), Liber mortuorum (1997), Kamień pełen pokarmu. Księga wierszy z lat 1987-1999 (1999) oraz Przewodnik dla bezdomnych niezależnie od miejsca zamieszkania (2000), Przyczynek do nauki o nieistnieniu (2003), Dzieje rodzin polskich (2005), Poezja jako miejsce na ziemi (2006) i tom szkiców Zaplecze (2002).

Encyklopedia literatury

GOŹDZIKIEWICZ TEODOR ur. 16 IV 1903 w Dąbrowie Wielkiej (Sieradzkie), prozaik, autor książek dla młodzieży. W 1924-27 nauczyciel wiejski w pow. łowickim; współpracował z organizacjami kult. i spol.-polit. młodzieży wiejskiej. W czasie okupacji niem. czynny w tajnym nauczaniu. Po wyzwoleniu 1945 pocz. w Łodzi, czł. redakcji tyg. "Wieś", nast. w Warszawie. Pisarstwo G., o charakterze autobiogr., poświęcone jest problematyce wiejskiej. Powieści Głosy z daleka (1936, wyd. 1938) oraz Lipnicki świat (1949), z czasów 20-lecia międzywojennego, konfrontują rzeczywistość z obrazem wsi utrwalonym przez tradycję literacką. Rodzimej Sieradczyźnie poświęcił powieść hist. z czasów powstania styczniowego Sprawy Łuki Bakowicza (1960). Problemy wsi współcz. ukazał w powieści Tarcza samotnika (1963) oraz w opowiadaniach Loty nad porębą (1976) i Barwni ludzie szarej okolicy (1979), obrazując jednocześnie w sposób metaforyczny trudności twórców podejmujących temat wiejski. Do doświadczeń II wojny świat, nawiązał w licznych opowiadaniach (m. in. Znaki czasu 1948, Cienie lasu 1958). W utworach dla młodzieży dominuje problematyka przyr. (m. in. zbiory opowiadań Okruchy przyrody 1956, Wiatr gałązkę niesie 1970; także powieści Kniejówka 1956, Drapieżcy 1957). W zbeletryzowanej legendzie o młodości Chopina (Fryckowe lato 1960, wyd. 1 1949 pt. Fryckowe czasy) i opowieści o chłopięcych latach J. Chełmońskiego (Kolory 1965) podkreśla G. rolę wsi w kształtowaniu się osobowości artystów. Ponadto reportaże z radz. republik Azji Środkowej (Step i róże 1967). W 1975 otrzymał nagrodę prezesa Rady Min. za twórczość dla młodzieży.