Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów. Szkoła Angielskiego. Historie dla dzieci w wieku 8-11 lat

Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów. Szkoła Angielskiego. Historie dla dzieci w wieku 8-11 lat, Lewis Carroll, 5.52

Dla tych którzy chcą naprawdę dobrze poznać język angielski: klasyczne opowieści do czytania, dokładne ich tłumaczenie, słownik trudniejszych wyrazów, słowa kluczowe dla każdej historii. Samodzielne czytanie to najlepsza metoda nauki języka

Opis z okładki dodał użytkownik Dawid Kucharczyk

więcej informacji o tej książce

szukaj książek o podobnej tematyce

>> historia >> język >> dziecko >> lato >> wiek

Zobacz powiązane kategorie:

Statystyki

• Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów. Szkoła Angielskiego. Historie dla dzieci w wieku 8-11 lat jest na 16428 miejscu (na 26041 książek) w kategorii literatura dla dzieci i młodzieży języki obce (nauka języków)
• (wyprzedza ją Dziewczyny się odchudzają)
• książkę oceniło 83 osób
• przeczytało 129, dodało do ulubionych 83
• ponad 83 często do niej wraca
• obecnie czyta ją 0 osób
0 zamierza przeczytać.

Jak oceniali książkę nasi użytkownicy?

• średnia ocena: 5.52 na 10
• w sumie oceniło 85
oceny
• opinia czytelników: można przeczytać

Kto czyta, kto zamierza przeczytac Alice in Wonderland. Alicja w Krainie Czarów. Szkoła Angielskiego. Historie dla dzieci w wieku 8-11 lat?

Encyklopedia autorów

Muller Armin 1928-2005 niemiecki pisarz w dwóch powieściach Wracam do ciebie Birgit (1978, wyd. polski 1980) i Papierowy gołąb (1981, wyd. polski 1983) zanalizował problematykę rzeczywistości realnego socjalizmu; jest również autorem tomu poezji z wątkami pol. Reise nach S. (1965).

Encyklopedia literatury

GAZETA GRUDZIĄDZKA czasopismo społ.-polit., wyd.1894-1937 w Grudziądzu i 1938-39 w Poznaniu; ukazywało się 3 razy w tygodniu; założycielem, wydawcą i red. do 1935 był W. Kulerski; przez pewien czas było organem Pol.-Kat. Partii Lud. (powst. 1912), a w 20-leciu międzywojennym PSL- Piast. Popularne na Pomorzu, w Wielkopolsce i skupiskach pol. w Nadrenii-Westfalii (1914 nakł. ponad 128 tys. egz. - największy wśród pism wydawanych podówczas w języku pol.), dysponowało rozległą siecią korespondentów lokalnych i rozbudowanym zespołem dodatków. Z wyjątkiem okresu I wojny świat., kiedy przyjęło postawę lojalistyczną wobec państwa niem. (na gruncie aktuniem-austr. z 5 XI1915), pismo broniło zdecydowanie praw nar. ludności pol. i mimo religijno-zachowawczego nastawienia występowało z krytyką ger- manizacyjnych poczynań wyższej hierarchii kościelnej. G.G. zwracała się gł. do czytelnika lud., poświęcając wiele uwagi upowszechnieniu oświaty, znajomości ojczystego języka, historii, kultury i literatury (zamieszczała utwory i biografie Mickiewicza, Słowackiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Sienkiewicza i in. pisarzy). Po śmierci Kulerskiego syn jego, Witold Zygmunt, przeniósł pismo do Poznania.